Pas à pas

víno s tělem i duší

Degustace v Café NONA 28.11.2011

Oslovte přátele či své blízké a přijďte se podívat do zajímavého prostoru Café NONA na Nové scéně Národního divadla, kde budete mít příležitost ochutnat vína od Pas à Pas. Již v pondělí 28.11.2011 se zde uskuteční ochutnávka francouzských významných cru - Vacqueyras, Gigondas, Lirac, Crozes-Hermitage, a to od 18.30hod. Těšíme se na Vás!

Oslovte přátele či své blízké a přijďte se podívat do zajímavého prostoru Café NONA na Nové scéně Národního divadla, kde budete mít příležitost ochutnat vína od Pas à Pas. Již v pondělí 28.11.2011 se zde uskuteční ochutnávka francouzských významných cru - Vacqueyras, Gigondas, Lirac, Crozes-Hermitage, a to od 18.30hod. Cena za ochutnávku je 350Kč. Těšíme se na Vás!

 

A na co se můžete těšit?

Další řízená ochutnávka nás zavede do čtyř různých domén, jejichž vinice se nacházejí ve slavných apelacích. Crozes Hermitage je oblastí spadající pod severní část Rhôny, v níž se daří zejména vynikajícímu bílému vínu odrůdy Marsanne, které jsme pro Vás vybrali v doméně Les Chenets. Mnohem jižněji pak otec a syn Brunelové produkují vynikající vína v malém a nenápadném vinařství s názvem Château Saint Roch, jejich Lirac však rozhodně stojí za to. St. Pierre je malé rodinné vinařství, na němž s úctou k tradici a vášní pro víno hospodaří Jean-François Fauque a jeho rodina.  Čtvrtina rozlohy vinic je osazena velmi starými keři, z nichž jsou vyráběny ty nejlepší rodinné skvosty s apelací Vacqueyras. Domaine Pesquier nám naopak nabídne excelentní, plné a těžké víno plně reprezentující kvalitu oblasti Gigondas.

« zpět
facebook kontakt